Все записи категории «Разное»

Среда, 1 октября 2014 г.

Скляні двері в домашньому інтер'єрі

Навіть великі квартири можуть здаватися тісними з-за не зовсім вірного підходу до вибору деталей інтер'єру. Невдало підібрана колірна гамма, невідповідні обробні матеріали, декоративні елементи і конструкції, візуально зменшують простір. Велику роль відіграють також способи розділення простору, до яких належать не тільки перегородки, але і двері. Саме з заміни дверей і варто розпочати заходи по візуальному розширенню і звільнення простору. І найкращим варіантом, в даному випадку, стане скляні двері.

Глухі дерев'яні двері сильно навантажують простір. Поширена ситуація: у звичайній квартирі є досить великий коридор з кількома дверима, що ведуть у житлові приміщення. Двері зачинені наглухо, коридор здається тісним і темним (особливо якщо цьому сприяє ще й відповідна колірна гамма інтер'єру), але варто відкрити всі двері, як одразу ж у коридор проникає денне світло і з'являється відчуття простору. Неможливо тримати всі двері відкритими постійно і скляні двері в такій ситуації допоможе досягти розумного компромісу: з одного боку, двері закриті і приміщення ізольовано, а з іншого боку, ніщо не перешкоджає денного світла. Навіть якщо всі двері закриті, наш коридор все одно залишається світлим і просторим.

Деякі використовують дерев'яні двері зі скляною вставкою, але тільки повністю скляна двері володіє особливими властивостями і перевагами, які роблять її зручною в побуті і найбільш підходящим варіантом для розвантаження простору. Скляні двері пропускають максимальну кількість світла і розділивши всі приміщення квартири скляними дверима, можна переконатися в тому, що з'явилося відчуття єдиного вільного простору. Скляні двері - це, як правило, дуже легкий і витончений дизайн, який найкраще сприяє полегшенню інтер'єру. Скляним дверям не страшні ні вогкість, ні потужні кігті і зуби домашніх тварин, так і вимити їх, при необхідності, набагато легше.

Можливо, не всім здасться ідея використання скляних дверей в оселі розумною. У розумінні багатьох, скляні двері придатні тільки для офісів, торгових центрів і магазинів, але ніяк не для квартири. Це помилкова точка зору. Звичайно, скляні офісні двері, поставлена будинку, навряд чи буде виглядати доречно, і очевидно, що і магазинна двері буде суперечити поняттю "домашній затишок". Але справа в тому, що зараз випускаються абсолютно приголомшливі декоративні скляні двері, створені спеціально для житлових домашніх приміщень. Скло може бути різної структури і різноманітних відтінків (прозоре, матове, "молочне", гладке, шорстке і т. д.). Скляна двері може бути виконана в суворій "хайтековский" дизайні, а може бути зовсім нестандартною, з поверхнею, покритою візерунками, напиленням, з різними декоративними елементами. Якщо захочете, двері можуть бути декоровані зображеннями за вашим ескізом, які будуть висічені прямо на скляній поверхні.

Деякі побоюються, що скляні двері не дуже надійні (може розбитися або "піти тріщинами"). Такі страхи абсолютно не виправдані: щоб зламати скляні двері, потрібно дуже сильно постаратися і докласти чимало зусиль (не менше, щоб зламати добротні дерев'яні двері), адже вона зроблена з міцного загартованого скла. Але навіть якщо двері якимось дивом розбилася, ніякої небезпеки не виникне - загартоване скло розпадається на безліч дрібних не гострих осколків, якими неможливо порізатися.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle