Все записи категории «Разное»

Понедельник, 1 декабря 2014 г.

Сталеві фланці особливості та застосування

Фланець можна назвати однією з головних деталей в магістральних трубопроводах, саме так він закріпився для визначення в трубопровідній арматурі з'єднувальних елементів. Сталевий фланець являє собою деталь у вигляді диска, він має форму кола або квадрата. Диск зазвичай плоский, на поверхні розташовані отвори, які призначені для кріплення фланця до інших елементів трубопроводів. Для сполук використовуються метизи: болти, гайки, шпильки, шайби. Кріпиться фланець з їх допомогою до засувок, клапанів, регулюючого обладнання, насосів та іншим складовим трубопроводу.

Фланці можуть значно відрізнятися своїми геометричними розмірами, методом кріплення, хімскладу матеріалу, що використовується для його виробництва. Також вироби можуть відрізнятися областю використання, температурними умовами експлуатації, вартістю. На фланці сталеві представлений прайс усіма типами виробів, ціни на які коливаються в значних межах.

Численні відмінності перерахованих вище параметрів дозволили фланців стати незамінним елементом, який широко використовується не тільки в трубопроводах, але і в теплообмінниках, а також в різних машинах і промислових агрегатах, установках і апаратах.

Фланцеві з'єднання володіють незаперечними перевагами перед іншими видами з'єднань систем і частин трубопровідної арматури. Міцні і герметичні з'єднання за рахунок застосування сталевих фланців надають можливість здійснювати ремонтні та профілактичні роботи на трубопроводах, проводити реконструкції, демонтаж.

Фланці виготовляють кількома способами, які відрізняються між собою по суті і основам методів виробництва. В основі цих технологічних методів лежать класичні способи виробництва звичайних металевих виробів: штампування, лиття, кування. Однак є й інші способи виготовлення, які відрізняються від традиційних, це вигинання смуг, а потім їх зварювання в кільце, а також відцентрове электрошлаковое лиття.

Виробництво сталевих фланців – це високотехнологічний процес, який передбачає декілька етапів, що складаються з ряду технологічних операцій, які полягають у виготовленні заготовок, їх термічної обробки, механічної обробки по закінченні термообробки. Виготовлення фланців із високолегованої сталі відрізняється своїми особливостями, тому що в якості сировини виступають хімічно складні сплави сталі, які передбачають попередню підготовку операцій, мають специфічні режими, які призначені саме для цих матеріалів.

Виготовлення сталевих фланців на території Росії повинно здійснюватись з нормативним документам, які регламентують їх виробництво, мова йде про ГОСТах. Фланці, виготовлені згідно з вимогами ГОСТ, являють собою якісні вироби, виготовлені в суворій відповідності з регламентованими умовами і нормативами.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle