Все записи категории «Разное»

Пятница, 28 ноября 2014 г.

Сталеві радіатори опалення

Людям, які будують будинок або роблять в квартирі ремонт, необхідно подбати про встановлення нових радіаторів опалення. Найбільш сприятливо себе зарекомендували сталеві радіатори, це прекрасне рішення для того, щоб добре підготуватися до холодів і зустріти їх у всеозброєнні. Сталеві прилади опалення є найбільш популярним видом обігрівачів, що обумовлено їх високою тепловіддачею, а тому гарантує істотну економію на опаленні.

Сталеві радіатори опалення зараз представлені широким асортиментом, вони відрізняються вартістю, дизайном, розмірами, кольором і виробником. Це найбільш поширена і популярна конструкція, яку воліють багато людей.

Сталеві панельні радіатори - це опалювальні прилади, перевага яких полягає в конвекційному випромінюванні. Крім цього вони мають самі різні розміри, привабливі на вигляд, мають оптимальне співвідношення якість-ціна, припускають регулювання радіаторним термостатом, володіють високою тепловіддачею. Про переваги цих опалювальних приладів можна говорити ще довго. В нашій країні цей вид радіаторів представлений багатьма виробниками, наприклад, сталеві радіатори Керми - це провідний німецький виробник гарантує якість своєї продукції. Купувати радіатори можна в спеціалізованих будівельних магазинах або супермаркетах, так і через мережу інтернет. Наприклад, інтернет-магазин "ОптСантех", тут купити радіатори Керми і іншу якісну продукцію для опалення та водопостачання.

Сталеві радіатори бувають панельними і трубчастими. Однак слід пам'ятати, що панельні радіатори не «дружать» з відкритими опалювальними системами, з неякісним теплоносієм, не люблять зливів теплоносія. Як правило, такі прилади доцільно використовувати у власних будинках, але не виключено їх використання та централізованому опаленні.

Сталеві панельні радіатори бувають двох типів: з нижнім або бічним підключенням. В приладах, де передбачено нижнє підключення, є вбудований термостат, на нього можна встановити терморегулятор, щоб була можливість у приміщенні підтримувати певний температурний режим. Ціна на такий тип панельних радіаторів трохи вище, ніж на радіатори, в яких передбачена бічна система підключення.

Прилади опалення, незалежно від їх виду, типу і матеріалу бажано розташувати у просторі між підвіконням і підлогою. Це потрібно для того, щоб теплий потік повітря, що йде від опалювальних приладів, блокував холодні потоки повітря, що йдуть з боку вікна. Радіатори можна закривати декоративними гратами, однак при цьому буде губитися певну кількість тепла.

Іншим видом сталевих радіаторів є трубчасті радіатори. Вони являє собою конструкцію традиційного дизайну. Цей вид приладів оптимально підійде для будь-якого типу приміщення. Трубчасті сталеві радіатори цікаві тим, що вони мають ефектний дизайн, хорошу тепловіддачу. Крім цього, такі прилади гармонійно поєднують у собі параметри секційних радіаторів з конвекційними.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle