Все записи категории «Разное»

Понедельник, 10 ноября 2014 г.

Сучасні листозгини на промислових потужностях

Ручні та електромеханічні листозгини.

Короткий екскурс в історію розвитку листогиб. Потреба в якісних металевих виробах з'явилася у людства багато років тому. Спочатку, люди знали лише один метод згинання металу - це метод кування. Лише в дев'ятнадцятому столітті з'явилися перші механічно листогиби, які приводилися в дію за допомогою фізичної сили робітників. І найближчі п'ятдесят років ніяких нововведень у виробництві листозгинальні обладнання не відбувалося. При цьому стрімко зростали виробничі потужності і були потрібні нові рішення при виробництві обладнання для гнуття металевих виробів.

Спочатку листогиб ручний мав безліч недоліків. Одним з них було нераціональне використання людського праці, адже робітникам доводилося покладатися лише на свої сили. Іншими, не менш важливими недоліками були: Великий обсяг і вага обладнання, що робило неможливим його транспортування; низька якість продукції на виході, а також величезна складність в процесі експлуатації - мало хто з робітників мав достатнього досвіду і знань для налаштування виведеного з ладу устаткування.

Щоб збільшити кількість і якість продукції, інженерами було розроблено гідравлічне обладнання, але воно так і не зумів кардинально вирішити проблему зі швидкістю виробництва виробів. Незабаром вдалося розробити гідравлічне обладнання, яке працювало набагато швидше ручного і мало низький відсоток браку. Порівняно недавно були випущені електромеханічні верстати, які підходять для масштабного виробництва виробів з листового матеріалу. І високоякісної новинкою, представленої на світовому ринку листозгинальні обладнання є електромагнітний листогиб. Це високоточне обладнання, повністю автоматичне, при виготовленні виробів дає мінімальний відсоток бракованої продукції.

Ручне обладнання в промислових масштабах.

Сучасний листогиб ручний дуже відрізняється від своїх попередників якістю виконаної роботи і гарантією безпеки, при роботі з ним. Тепер ручне листозгинальне обладнання можна придбати різної якості та країни виробника. Вітчизняні ручні листозгини нічим не відрізняються від своїх імпортних побратимів, а іноді, за якістю збірки, можуть значно перевершувати їх. До переваг ручного обладнання відносяться: мала вага, завдяки якому листогиб можна переміщати між будівельними майданчиками; найбільший радіус вигину - без праці можна виготовити закриті короби і циліндри; можна гнути металеві листи з різних металів і різної товщини.

Завдяки низькій собівартості ручного обладнання, воно доступно для приватних осіб і тільки нещодавно виникли компаній. Не завжди підприємці мають можливість придбати високоякісне електромеханічне обладнання для свого виробництва, тому є сенс звернути увагу на більш економічні ручні моделі, які із зростанням темпів виробництва, з часом можна буде замінити.

Вдосконалені електромеханічні і електромагнітні листозгини.

Електромеханічний листогиб на підприємство може мати гідравлічний і пневматичний привід, від швидкості роботи якого залежать кількість і якість продукції. На сьогоднішній день більшість електромеханічного обладнання укомплектовується числовими програмними пультами управління (ЧПУ), з допомогою яких весь процес гнуття металу стає автоматизованим. Завдяки наявності ЧПУ можливість виникнення нещасних випадків на виробництві скорочується до мінімуму. Також і брак при виробництві виробів майже не відбувається, адже оператору обладнання досить ввести лише потрібні габарити, а машина зробить все сама.

Електромагнітний листогиб на підприємство допоможе істотно скоротити витрати, адже кількість браку виробленої продукції досить незначно, а його собівартість порівняно невисока - трохи вище вартості ручної листогиб. Він може з легкістю зігнути лист металу різної товщини, при цьому він дає однакову силу притиску по всьому відрізку металу, завдяки чому заготівля надійно фіксується і можливість виникнення браку різко падає. Підходить для одиничного виготовлення продукції і може застосовуватися в промислових масштабах.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle