Все записи категории «Разное»

Вторник, 9 декабря 2014 г.

Сучасні сплитсистемы – популярний вид кліматичної техніки

Якщо кожне літо ви страждаєте від спеки в заміському будинку або міській квартирі, то варто придбати своє житло кліматичну установку, тим більше що зараз таке обладнання пропонується в великому асортименті. В наші дні великою популярністю користуються спліт-системи. Хоча на ринку кліматичних установок вони присутні вже давно, але все ж не всі точно можуть сказати, що це таке.

Отже, спліт-система http://fotos.ua/shop/nastennye-split-kondicionery/ являє собою одну з різновидів кліматичної техніки, в складі яких присутні два блоки. Якщо говорити станом на поточний момент, то можна констатувати той факт, що спліт-системи - один з найбільш популярних типів кліматичної техніки.

Як було сказано вище, дане кліматичне обладнання складається з двох блоків. Один з них є охолоджуючим, тому щоб його робота не позначалося на комфорт у житло, його розміщують на вулиці. Другий блок кліматичної системи розміщується в кімнаті. Варіантів, де його розмістити, досить багато. Часто його монтують на стелі. Крім цього він може бути розміщений на стіні. Якщо в кімнаті стеля оформлений підвісний стельової конструкцією, то часто внутрішній блок вбудовують в нього.

Зазначимо, що спліт-системи можна розділити на кілька видів залежно від типу внутрішнього устрою: настінні, напольно-стельові. Крім них в цю класифікацію входять підлогові, підстелеві. Крім них існують ще касетні і канальні кондиціонери.

Для з'єднання між собою блоків системи застосовуються мідні трубки, саме за ним і проходить газ. У більшості моделей використовується фреон. У деяких моделях кондиціонерів до одного зовнішнього блоку можна підключити два або більше внутрішніх. Подібне обладнання прийнято називати мультиспліт-системами. До його встановлення вдаються в тому випадку, коли виникає необхідність у створенні комфортного мікроклімату відразу в декількох кімнатах. Зазначимо, що до зовнішнього блоку можна підключати внутрішні блоки, що розрізняються між собою по потужності. В якості з'єднання між двома блоками використовуються крім мідних трубок ще і електропровід. Для розміщення всіх цих комунікацій використовують декоративні короби. Тому установка спліт-системи у квартирі не завдає великої шкоди існуючого інтер'єру і зовнішнього вигляду.

У складі зовнішнього блоку спліт-системи знаходиться компресор і спеціальні механізми, завдяки яким здійснюється подача повітря і фільтрація.

Як було зазначено вище, зовнішній блок є охолоджуючим. Він утворює тепло, яке необхідно відвести, тому його і розміщують за межами приміщення. До того ж це дозволяє знизити рівень шуму до прийнятної величини 20-24 дБ, що дозволяє не відчувати дискомфорту навіть у тому випадку, коли кондиціонер працює з повним навантаженням.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle