Все записи категории «Разное»

Четверг, 6 ноября 2014 г.

Теплові електростанції

Теплові електростанції – це електростанції, які виробляють енергію за допомогою того, що перетворюють енергію палива в механічну. Вони використовуються як основні джерела тепла і джерела отримання електричної енергії. У теплоелектростанціях, які мають велику потужність, застосовуються турбогенератори, які працюють на газі або важкому паливі. Станції середньої і малої потужності використовують газотурбінні і газо-поршневі установки. Сьогодні у світі зростає популярність ТЕС, що працюють на біопаливі.

Електроенергія виробляється за допомогою безлічі етапів у певній послідовності, проте якщо говорити про загальний принцип її роботи, то він досить простий. Спочатку паливо спалюється в спеціальній камері, в цій ролі виступає паровий котел, під час цього процесу виділяється досить велика кількість тепла, воно перетворює воду, яка циркулює всередині котла, в пар. З наростанням тиску, пара починає обертати турбінний ротор, турбіна, в свою чергу, передає обертання на вал генератора, в результаті чого виробляється електрика. В даний час виробництво теплоенергії передбачає розрахунок нормативів питомої витрати палива для найбільш ефективного використання електричної енергії.

Основним устаткуванням ТЕС є теплообмінники, електрогенератори, двигуни, також до складу входять такі агрегати і механізми як каталізатори, система вентиляції, подачі мастильних матеріалів, гасіння пожеж, распредщиты, трансформатори, блоки керування та пристрої контролю мережі.

Подача газу регулюється спеціальною апаратурою, теплостанціях, які працюють на дизельному паливі, є система подачі палива. ТЕС повинна бути оснащена необхідними аварійними системами, запобіжним обладнанням.

Теплоелектростанції використовуються для теплопостачання та електропостачання громадських і житлових об'єктів, виробничих підприємств. Поряд з виробленням електричної енергії, здійснюється активація систем опалення. У ТЕС передбачається режим покриття максимально необхідної кількості електроенергії для потреб споживачів разом з виробленням тепла.

Теплоелектростанції, завдяки одночасній вироблення електричної енергії і подачі тепла, є найбільш ефективними і досить економічними за умови тривалої експлуатації. Теплова потужність максимального рівня необхідна лише певний час, а для того, щоб задовольнити приблизно шістдесят відсотків тепла, необхідно тільки двадцять відсотків настановної потужності.

Повне покриття витрат тепла, що виконується за рахунок теплової потужності ТЕС, не є доцільним, тому в системі встановлюють модуль блокової теплоелектростанції, один або кілька котлів. Максимальна ефективність роботи досягається за рахунок того, що опалювальні котли включаються у випадках необхідності, а модель грає роль постійно функціонуючого джерела тепла.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle