Типи садових огорож металевий паркан - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Пятница, 8 августа 2014 г.

Типи садових огорож металевий паркан

Не так давно на вітчизняному ринку з'явився новий тип садових огорож – металевий паркан, який з кожним днем стає все більш популярним. Ця конструкція являє собою огородження, що складається з профільованих планок, які кріпляться на каркас. Різні виробники пропонують різні варіанти такого типу огорожі, воно може відрізнятися по ширині планок, по висоті і самої конфігурації профілю.

Варто зауважити, що металевий паркан, який пропонується на сайті http://spb-k.ru, має значні переваги перед іншими матеріалами, він в рази довговічніше і набагато міцніше ніж дерев'яний паркан, він не боїться перепадів температур, не піддається негативному впливу зовнішнього середовища. Навіть якщо порівняти металевий паркан з популярним нині профнастилом, то перший варіант виявиться найбільш кращим у силу своєї ефектності, можливості створити стильне огорожу. Такі огорожі практично позбавлені ефекту парусності, тому вони більш стійкі, забезпечують чудову вентиляцію, але при цьому приховують ділянку від сторонніх поглядів. Металевий паркан вигідно підкреслить смак і стиль господарів будинку.

В залежності від виду металевої огорожі з паркану, вони можуть бути захисними та декоративно-захисними. Їх принципова відмінність полягає в товщині сталі, яка використовується для їх виробництва, а також способом виготовлення. Товщина сталі може варіюватися від 0,4 мм до 2-х міліметрів. Метод виробництва може бути холодного і гарячого прокату.

Профільовані планки дозволяють надати естетично привабливий зовнішній вигляд огорожі. Декоративний момент досягається за рахунок того, що в якості покриття використовуються кольорові полімерні покриття різних кольорів або з різним малюнком, наприклад, під природний камінь або під дерево. Варто відзначити, що полімерні покриття не тільки надають чудові естетичні характеристики, але і забезпечують захист матеріалу від процесів корозії.

В даний час паркани з металевого паркану користуються великим успіхом у дачників і жителів заміських будинків. Їх застосовують для огорожі котеджних селищ, приватних будинків. Планки штахетника прикріплюються до лагів у шаховому порядку саморізами. У підсумку виходить зовні майже глухе огородження, але разом з тим з хорошою вентиляцією. Паркан, виконаний з металевого паркану, може бути встановлений з секцій, це істотно полегшує монтаж огорож і зменшує термін установки.

Паркан з металевого паркану можна монтувати на металевих, цегляних, блокових опорах. Опори з профільної труби необхідно встановити в грунт або на фундамент, секції змонтувати за допомогою спеціального кріплення або зварюванням. Секції металевого паркану користуються великою популярністю в якості елементів комбінованих огорож з цегляними або блоковими опорними стовпами.

Джерело: компанія "П'ятий Фасад", р. Санкт-Петербург.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle