Типові проекти будинків не все так однозначно - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Пятница, 3 октября 2014 г.

Типові проекти будинків не все так однозначно

З чого починається будівництво будинків? Напевно, з ідеї: - А добре було б побудувати заміський будинок! Може бути так, а може і не зовсім так, але саме її величність ідеї ми зобов'язані практично всім, що маємо. Ідея є, бажання з'явилося, вперед, до своєї мрії. Однак навіть перші самостійні кроки трохи зменшать ваше завзяття. Скажімо прямо, починаючи будівництво будинків, багато, якщо не сказати більшість власників, не замислюються про архітектурну складову свого будинку і вже після закінчення будівельних робіт, так нерідкі розчарування: і ванну слід було б зробити по ширше, а спальню – не таку велику і т. д. і т. п. щоб уникнути таких ситуацій ми рекомендуємо відштовхуватися від типових проектів будинків.

Готові проекти будинків – позитивні моменти

Типові чи готові проекти будинків, які зараз в достатній кількості представлені в кожної поважаючої себе компанії або фірмі, і мають набагато більше позитивних сторін, що ви можете думати. В сутності, типові проекти будинків – це масовість, але масовість в хорошому сенсі цього слова. Найголовнішим аргументом на користь типового проекту є відсутність спонтанних необґрунтованих рішень, які не матимуть значного впливу на проект заміського будинку в цілому.

Типові проекти будинків неодноразово випробувані на практиці і, отже, враховані і усунені всілякі недоліки. До того ж, готовий проект заміського будинку буде розроблений саме для вашої місцевості і з конкретними умовами, значно швидше, що, безсумнівно, позначиться на вартості. Не можна не сказати і про те, що масовість – це відсутність індивідуальності, тому типовий проект заміського будинку передбачає якщо не двійника, то «рідного брата» це вже точно. Але з іншого боку, поклавши на чашу ваг добре зарекомендував себе типовий проект заміського будинку або не випробуваний індивідуальний проект, тільки вам вирішувати, що переважить.

Бійтеся бажань, вони мають здатність збуватися

Ось так, трохи змінивши знамениту фразу С. Кінга, ми скажемо про зміни, які дуже часто вносяться в готовий проект заміського будинку. Здивовані? Що ж ми постараємося все пояснити. Не завжди зміни, які вносяться у типовий проект заміського будинку, виправдані. Найчастіше, змінюючи кілька стандартів, втрачається колишня гармонія проекту в цілому. До того ж, нерідко змінивши не істотні для замовника деталі, сам проект перестає нести сенс, закладений архітектором і так сподобався вам. У підсумку, замість очікуваного результату ви отримуєте об'єкт ваших бажань, який при їх реалізації, м'яко кажучи, вас не надихає. До того ж, будь-яка переробка готового проекту істотно підвищує його вартість, тому нерідко перероблений типовий проект заміського будинку стає дорожче індивідуального.

Типовий проект заміського будинку: що можна, а що – не можна

Те, що будівництво будинків починається з проекту, знають навіть діти, але вибравши типовий проект будинку, виникає закономірне питання, що можна змінювати, а що, вибачте, немає. Як правило, всі зміни, що вносяться до типової проект заміського будинку, стосуються виключно внутрішнього планування. Скажімо прямо, до чого вам брати до уваги проекти будинків в один поверх, якщо ви заздалегідь визначилися з тим, що будинок буде мати другий поверх і мансарду. Іншими словами, контури заміського будинку визначаються типовим проектом, а от внутрішній інтер'єр дає вам можливість «посувати» стіночки.

Безумовно, кожен для себе сам вирішує, що якийсь типовий проект заміського будинку йому ближче, але прислухатися до думки фахівця не завадить ніколи.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle