Установка відливів для даху - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Понедельник, 22 декабря 2014 г.

Установка відливів для даху

Монтаж і установка відливів здійснюється із застосуванням спеціальних кронштейнів, які прикріплюються з кроком близько 0,5 м. Вкрай важливим є дотримання потрібного нахилу жолобів для забезпечення стоку води.

У конструкції покрівлі будь-якої будівлі потрібно влаштувати відведення води, щоб захистити дах і фасад від впливу вологи, адже накопичується вода може зруйнувати стіни будинку, а взимку вона перетвориться на лід і бурульки. Уникнути цього допомагають відливи для даху, не дозволяють воді застоюватися. Вони створюються з різних матеріалів і бувають різних форм. Також відливи характеризуються високою міцністю, вони захищені від корозії і володіють приємним зовнішнім виглядом.

Особливості монтажу

Монтаж і установка відливів здійснюється із застосуванням спеціальних кронштейнів, які прикріплюються з кроком близько 0,5 м. Вкрай важливим є дотримання потрібного нахилу жолобів для забезпечення стоку води. Нахил жолобів, як правило, дорівнює 3 мм на 1 пг.м. конструкції. Для дотримання нахилу на ділянці встановлення відливів треба натягнути шнурок під відповідним кутом і по ньому монтувати кронштейни. Завдяки такій процедурі вода буде відводитися практично повністю, не застоюючись в окремих місцях водозливу і не утворюючи полою.

Між відливами і кронштейнами треба встановити гумову прокладку, щоб підвищити міцність з'єднання і захистити всю конструкцію від корозії.

Відливи ставляться ще перед розміщенням шару гідроізоляції, а також покрівлі, що дозволяє прикріплювати кронштейни безпосередньо до решетування. З цієї причини ставиться посилена дошка, що може витримати вагу жолобів водозливу. У деяких випадках, коли карнизний звис відносно малий, кронштейни кріпляться безпосередньо до стіни будівлі.

Після закінчення монтажу відливів їх піддають перевірці. Для цього вгорі відливів наливають багато води і відстежують, куди вона піде. Це дасть гарантію того, що при затяжному час злив вода не буде выхлестываться з ринв на стіни будівлі.

Типи відливів

Всього виділяють 5 основних типів відливів:

  • відливи з оцинкованого металу з полімерним покриттям товщиною до 1 мм. Покриття на основі полімерів робить глухіше стукіт дощу по даху;
  • алюмінієві відливи зі спеціальним антикорозійним покриттям;
  • мідні водовідливи з оксидуванням. Вони відрізняються довговічністю і надійністю, а також естетичним зовнішнім виглядом, але їх висока ціна;
  • полімерні і пластикові відливи, відрізняються достатньою міцністю, легкістю і безшумністю при експлуатації;
  • ПВХ-відливи, дешеві і легкі в установці. Для їх монтажу не потрібні особливі навички. На жаль, такі відливи чутливі до міцних морозів.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle