Все записи категории «Разное»

Вторник, 19 августа 2014 г.

Утеплювачі для стін у будівництві і ремонті

Останнім часом забудовників радує наявність великого асортименту високотехнологічних утеплювачів для стін, стелі та підлоги. Це не тільки інноваційні кераміка і пластмигран. Але і традиційна мінеральна вата.

У житті кожного будинку настає момент, коли треба утеплювати, і тут-то починаєш задаватися питанням "який вибрати утеплювач"? Досить новим матеріалом, що створений з екологічно чистих і натуральних продуктів (з'єднання мінеральної вати і частинок полістиролу) є пластмигран. Винайдений він був спеціально для утеплення житлових приміщень. У ньому не міститься ніяких хімічних добавок, що є запорукою безпеки. Ну і звичайно, ще одна перевага полягає в легкості монтажу під час будівельних і ремонтних робіт.

Піноскло - утеплювач, покритий дрібними осередками, за рахунок яких збільшується теплопровідність сировини, здатність до звукоізоляції. Він абсолютно не горючий, стійкий, вражає відмінною щільністю. З новітніх утеплювачів особливе місце займає рідка кераміка. В її основу входить глина, в яку при створенні був доданий синтетичний каучук, акрил і деякі інші добавки. Застосовують його як фарбу - пензликом по поверхні. Перевага продукту в універсальності, здатності використовуватися з будь-якими покриттями.

Але самим частим гостем на вітчизняному ринку є мінеральна вата, яку найбільше використовують в якості утеплювача і вважають традиційним матеріалом. Така популярність пов'язана з розумному бажанням споживача заощадити на будівельних матеріалах і при цьому не збільшити тепловтрати, адже добре утеплене житло зберігає влітку і холод. Так у чому ж особливості мінеральної вати?

Мінеральна вата є прекрасною альтернативою іншим утеплювачам, адже сировина є прекрасним ізоляційним матеріалом, який можна придбати за доступними цінами. Взагалі, вибираючи утеплювач, дуже важливо подбати про способи утеплення. Їх буває два: внутрішнє і зовнішнє. Внутрішній спосіб досить простий і самий кращий. До речі саме тут найчастіше використовують мінвату: спочатку монтується металевий карниз, потім на нього укладається ізолююче сировину і бажано це робити в декілька шарів.

Після створення пароізоляції, вся конструкція зашивається гіпсокартоном - його спеціально шпатлюют і прикрашають декором. Як можна здогадатися, утеплювачі для стін вельми різноманітні на сьогоднішній день. Працювати з ними дуже просто, якщо дотримувати техніку безпеки і враховувати особливості кожного матеріалу в приватному.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle