Все записи категории «Разное»

Среда, 24 сентября 2014 г.

Варіанти відкривання міжкімнатних дверей

Традиційним варіантом відкривання міжкімнатних дверей є розпашній, коли дверне полотно кріпиться до отвору за допомогою міцних петель. Орні двері можуть бути з однієї, двома або півтора стулками, причому перші користуються найбільшою популярністю в міських квартирах типового планування.

У тісній однокімнатній або двокімнатній квартирі актуально використання розсувних дверей-купе, які дозволяють найбільш ефективно використовувати корисний простір при мінімально займаної площі. Їх застосування вважається відмінним варіантом, коли потрібно розмежувати простір житла на окремі зони, наприклад, відгородити вітальню від кухні. Розсувні двері складаються з одного або двох полотен, поставлених на ролики і пересуваються по горизонтальних напрямних.

Іншим практичним рішенням для використання в тісних квартирах є легкі доладні двері, також дозволяють заощадити чимало площі при відкриванні. У більшості зовсім вони стоять помітно дешевше розсувних, за рахунок чого є доступними для великої кількості споживачів. Складні двері в залежності від конструкції поділяються на "гармошки" і "книжки", перші складаються з трьох і більше стулок, другі - лише з двох. Елементи таких дверей виготовляються з пластика, що дозволяє значно полегшити конструкцію.

Іноді в продажу можна зустріти так звані стаєнні двері. У минулі часи вони встановлювалися виключно в стайнях, звідти вони і отримали свою нинішню назву. Вони являють собою розсувні конструкції, розділені на дві частини по горизонталі. При цьому верхню частину можна відкрити, не відкриваючи нижню, і навпаки. У нашій країні вони ще не користуються поки популярністю, на відміну від країн зарубіжжя.

Все частіше останнім часом стали встановлюватися так звані хитні двері. По суті, вони являють собою класичні розстібні конструкції, мають можливість відкривання в будь-яку сторону, а не тільки в одну. Це досягається використанням спеціальних петель, так і застосування торців полотен особливої форми. У продажу зустріти такі двері непросто, однак можна легко виготовити на замовлення.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle