Все записи категории «Разное»

Пятница, 3 октября 2014 г.

Вибір захисту дверних і віконних прорізів

Рано чи пізно у власників заміських будинків, гаражів, офісів, магазинів або квартир постає питання про захист і збереження свого майна і виборі способу захисту дверних і віконних прорізів. Крім захисту від злому, часто виникає вибір і те, як забезпечити тепло і комфорт в приміщенні. В даний час все більше людей зупиняють свій вибір на такій конструкції як рольставні.

Якщо говорити про самому терміні, то в західних країнах таку конструкцію прийнято називати ролетами, а термін «рольставні» є споконвічно російським, це пов'язано з тим, що раніше віконні прорізи закривалися віконницями, а сучасна назва з'явилася сполучення російської та англійської коренів. Варто зазначити, що така назва властиво тільки нашій країні.

Рольставні являють собою конструкцію у вигляді захисних жалюзі, які монтуються, як правило, зовні. Це набірне полотно, яке складається з ламелей, укладених між собою спеціальним замковою системою. Такий замок дозволяє полотну акуратно згортати в рулон компактних розмірів. Коли це полотно опущено, то приміщення надійно захищений від проникнення або злому, сторонніх звуків і вуличного холоду, адже рольставні мають тепло - і звукоізоляційними властивостями.

Головними елементами конструкції рольставен є: захисне полотно; направляючі; механізм управління – комбінований, механічний або електричний. Також конструкція включає в себе елементи блокування та управління – пульт, ключ, вимикач.

Практика використання таких пристроїв довела, що ролети повністю справляються зі своїми завданнями. Такі конструкції зовні досить привабливі. Крім того, вони володіють довгим терміном служби, вони не піддаються негативному впливу зовнішнього середовища.

Відмінною особливістю рольставен і їх вагомими перевагами порівняно з іншими варіантами оформлення віконних і дверних прорізів є простота монтажу і експлуатації, відносно невисока ціна, ергономічність і різне стилістичне оформлення. Сучасні виробники пропонують широкий вибір таких пристроїв, ціна на які більш ніж прийнятна.

В даний час існує безліч видів захисних конструкцій: сталеві, алюмінієві, пластикові, автоматичні та міжкімнатні. Вибір зазвичай обумовлений тільки потребами і смаками покупців. Більшість людей вважають за краще встановлювати ролети на вікна, це робить отвір більш привабливим зовні і забезпечує надійний захист.

Останнім часом стали досить популярні гаражні ролети, які сьогодні є прекрасною альтернативою навстіж і секційним воротам. Такі конструкції мають масу позитивних моментів, особливо варто відзначити простоту їх установки. При наявності інструкції з встановлення і необхідних інструментів, встановити гаражні ролети зможе кожен автовласник.

Джерело: ТОВ "Технодім-XL".

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle