Все записи категории «Разное»

Четверг, 2 октября 2014 г.

Вибираємо пластикові вікна

Далеко не секрет, що при виборі якісних і практичних пластикових вікон для своєї квартири або заміського будинку величезне значення грає ціна. Вона складається з вартості фурнітури, рами (профілю) і склопакета.

Хочеться відзначити, що вибір пластикових вікон - справа досить серйозне, так як дешевий варіант не піде, адже ми можемо зіткнутися з такими вкрай неприємними проблемами, як недостатня шумоізоляція і теплоізоляція. У зв'язку з цим буде з'являтися конденсат і регулярне запотівання вікон. Так що дешевих якісних вікон зазвичай не буває. Причому якщо вікна неякісні, то з плином часу можу почати сиріти відкоси, стане змінюватися колір рам. Таке вікно може втратити свої колишні властивості вже через три роки, і потім стати непридатним для експлуатації.

Потрібно звернути увагу на 3 характеристики:

  • Теплоізоляція пластикових вікон буде залежати від товщини і кількості стекол, а також від кількості камер у профілі.
  • Шумоізоляція пластикових вікон. Цей важливий параметр залежить від відстані між склом і повітряних прошарків.
  • Колір рами вікон ПВХ. Повністю залежить від властивостей і якості придбаного профілю конструкції. В якості декору може застосовуватися ламінація - спеціальна плівка, яка приклеюється на профіль і раму, що надає вікну різні кольори і фактури.

При виборі якісних і практичних пластикових вікон потрібно розглянути якомога більше варіантів, при цьому ретельно порівняти ціни їх характеристики, і вже тільки потім зробити остаточний вибір. Адже це досить відповідальний процес, так як встановлюються ці вікна якщо не на все життя, то мінімум на найближчі 10-20 років точно. Значить, нам потрібна довговічність і надійність - це найголовніші якості рами.

Вибір виробників пластикових вікон

Як було сказано на початку статті, ціна найчастіше має одне з вирішальних значень при виборі вікон. Але краще орієнтуватися на співвідношення ціна-якість. Одні з вікон, які мають якісне співвідношення цих параметрів - це пластикові вікна Рехау. REHAU - це німецька компанія, яка вже понад 65 років працює області про полімерних розробок, в тому числі вона розробила і постійно вдосконалює пластиковий профіль, з якого виробляються якісні німецькі вікна Рехау.

Де купити

Рекомендується вибирати такі компанії, які не тільки роблять пластикові вікна і виробляють їх встановлення, але і дають гарантію на свою продукцію мінімум на 3-5 років. Справа в тому, що за цей термін може зіпсуватися неякісна фурнітура, видозмінитися або пожовтіти білосніжний изначатьно профіль, можуть втратити еластичність гумові ущільнювачі та інші проблеми можуть вохникнуть. Для покупки і установки вікон треба звернутися до тих компаній, які себе добре зарекомендували бездоганною роботою і вже не перший рік займаються виготовленням і установкою вікон ПВХ, а також мають на продукцію сертифікати якості, а на надані послуги надають письмову гарантію.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle