Все записи категории «Разное»

Вторник, 9 декабря 2014 г.

Види і характеристики вентиляційних решіток

Головне призначення вентиляційних решіток полягає в тому, щоб поширювати повітряні маси в певному приміщенні. Завдяки цьому елементу вентсистеми приміщення повинно ефективно провітрюється, усувають неприємні запахи, своєчасно надходить кисень. Монтаж всіх елементів вентиляційної системи, в тому числі і решіток, повинен проводиться за правилами і нормами, запропонованим відповідними документами пожежної безпеки. Установка вентрешеток може проводитися в будь-якому приміщенні, це обумовлено тим, що при можливому виникненні задимлення або вогню, вентиляційні решітки дозволять диму максимально швидко самоусунутися, звести всі ризики отруєння продуктами горіння до мінімуму.

Зараз існує кілька видів вентиляційних решіток. Є кілька основних ознак, відповідно до яких можна кваліфікувати цей елемент вентиляції.

Вентиляційні решітки можуть підрозділятися за своїм конструкційним особливостям. Залежно від виду конструкції вони бувають інерційні, регульовані, нерегульовані. Деякі з решіток, наприклад, щілинні, можуть бути як нерегульованими, так і регульованими. Як правило, регульовані решітки оснащуються рухомими жалюзі, за рахунок яких можна змінювати напрямок повітряних потоків. повітря, коефіцієнт живого перерізу. Решітки нерегульовані такої можливості позбавлені. Інерційні решітки можуть автоматично перекрити вентиляцію після того, як повітря припиняє свій рух по повітропроводу.

Решітки вентиляції можуть класифікуватися по ділянці їх розташування і можливого методу їх установки. Вентрешетки бувають переточными, зовнішніми і внутрішніми. Зовнішні решітки встановлюють поза приміщеннями, вони застосовуються для того, щоб закривати отвори повітроводів, захистити їх від попадання опадів і сміття. Часто ці решітки встановлюються як перешкода для можливого проникнення у вентиляцію дрібних гризунів. Зовнішні грати зазвичай виготовляються з алюмінію.

Перетічні решітки застосовують для з'єднання між собою приміщень, вони вмонтовуються в стіни, перегородки або у двері. Даний тип решіток включає в себе жалюзі з V-подібною формою, вони розташовані так, щоб могли один одного перекрити. Такі конструкції забезпечують досить ефективну світло і звукоізоляцію, але при цьому не перешкоджають повітрообміну між приміщеннями.

Конструкція внутрішніх ґрат не передбачає серйозних навантажень, тому вони виготовляються з пластику, їх встановлюють усередині приміщень. До цих грат пред'являються наступні основні вимоги – простота монтажу і естетика. Цей тип решіток передбачає наявність жалюзі, які можна регулювати напрямок повітряних потоків та їх інтенсивність. Часто вони обладнуються центральною частиною, яку можна знімати при необхідності.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle