Все записи категории «Разное»

Пятница, 19 сентября 2014 г.

Види ізоляції сталевих труб

В процесі монтажу системи трубопроводів варто приділити велику увагу захисту металевих труб. Це необхідно для того, щоб забезпечити трубах максимальний захист від корозії, яка виникає в результаті зіткнення металу з грунтом. Якщо сталевий трубопровід проходить в місцях блукаючих струмів, також необхідно виконати захист труб.

Зовнішня захист сталевих труб методом досить посиленої ізоляції (ВУС), здатна в рази підвищити термін експлуатації трубопроводу, збільшити його довговічність і звести до мінімуму ризики виникнення аварій. Широке поширення труба ВУС отримала завдяки своїй високій міцності, що досягається ефективним антикорозійним покриттям, що забезпечує оптимальний захист від блукаючих струмів та ґрунтових вод. В якості основної ізоляції в таких виробах використовується екструдований поліетилен, ізоляція складається з адгезивного матеріалу, епоксидного праймера і захисного покриття. Труби ВУС використовуються в прокладці трубопроводів під водою і під землею, в промислових трубопроводах з будь-яким видом прокладки, магістральних газо - і нафтопроводах.

Ще одним поширеним і широко розповсюдженим видом труб є сталеві труби в ППУ ізоляції. Такі труби знайшли широке застосування у сфері опалення та водопостачання. Для захисту сталевого трубопроводу від процесів корозії та інших негативних зовнішніх факторів і впливів використовується пінополіуретан. Цей матеріал вважається одним із найбільш ефективних для ізоляції з метою утеплення трубопроводів. ППУ володіє такими характеристиками, як екологічна безпека, низька теплопровідність, невоспламеняемость, стійкість до впливу вологи, довгим терміном експлуатації, досягає тридцяти років. Завдяки такій ізоляції до десяти разів знижуються тепловтрати, витрати на експлуатацію тепломереж, витрати робочого часу на монтаж.

Цементно-піщане покриття ЦПП - це ізоляція труб, яка використовується для захисту внутрішньої сторони труб від виникнення корозії при взаємодії з водою та іншими речовинами. Зазвичай така ізоляція застосовується в трубопроводах, які призначені для транспортування прпостой питної води. Товщина покриття залежить від діаметра труби і становить від чотирьох до шістнадцяти міліметрів. Покриття наноситься відцентровим пристроєм під тиском води і являє собою цементно-піщаний розчин. Такий метод володіє цілим рядом важливих переваг, у тому числі і збереженням якості води у процесі транспортування по трубопроводу.

Пенополимерная ізоляція труб і фасонних частин трубопроводів застосовується в тепломережах для гарячого і холодного водопостачання. ППМ ізоляція на основі спіненого полімеру з мінеральним наповнювачем наноситься на сталеві труби та частини трубопроводів. Однорідність теплоізоляційного шару, який виконаний з використанням полімерів, зробили матеріал одним з найбільш ефективних і універсальних.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle