Все записи категории «Разное»

Пятница, 19 сентября 2014 г.

Відновлення труб б/у

В даний час на ринку металопрокату склалася така тенденція, коли стало вигідним використовувати труби, колишні у вживанні. Це пояснюється тим, що в переважній більшості випадків термін експлуатації трубопроводів не збігається з тим терміном, протягом якого трубопрокатная продукція має відслужити в повній мірі свій ресурс. Цією ситуацією стали користуватися багато компаній, причому в цьому зацікавлені обидві сторони, труба б/у цікава як продавцям, так і покупцям.

Відновлення колишніх у вживанні труб і їх подальша експлуатація стала вигідним рішенням з багатьох позицій, в тому числі і з точки зору економії. Таким чином, виходить, що придбання трубопрокатної продукції колишньої у вживанні знижує витрати в рази. Головним джерелом б/у труб http://www.snift.ru/trubabu/ є трубопроводи різного призначення, які підлягають демонтажу або заміні. Велика частина труб далеко не повністю вичерпує свій ресурс, тому їх можна сміливо використовувати в деяких галузях виробництва, сільського господарства, будівництва, побуту.

Зрозуміло, що не всяка труба, яка перебувала в експлуатації та була демонтована з ряду причин, підлягає відновленню. Реставрувати труби можна тільки тоді, коли фахівці проведуть діагностичні заходи і винесуть ствердну вердикт. Для визначення ступеня зносу використаних труб фахівці здійснюють вхідний контроль, аналіз поздовжніх прогинів, механічних змін поверхні труби, эллипсности, встановлюють ступінь корозії.

Якщо рішення було прийнято позитивне, то далі труби проходять спеціальну обробку, щоб їх можна було експлуатувати надалі. Обробка металевих труб включає в себе кілька етапів. Першим ділом труби проходить механічну очистку, її очищають від бруду, ізоляційних матеріалів, землі та інших включень. Після цього труби обробляють за допомогою піскоструминних установок. Потім труби підлягають процедурі обробки торців. В ході цих робіт іноді потрібно зрізання частини труби, якщо вона не придатна для процесу зварювання. Саме такі місця можуть стати зонами підвищеного ризику, тому в процесі відновлення цього етапу варто приділяти велику увагу.

Корозійні процеси, до яких схильні металеві труби, можуть не тільки сприяти тому, що метал втратить свої технічні характеристики і властивості, але і привести до його повного руйнування. Для того, щоб продовжити термін служби металопрокатної продукції і труб зокрема, необхідно забезпечити ефективний захист від корозії. Антикорозійну обробку проводять за допомогою нанесення на поверхню металу спеціальних складів - емалі, фарби, лаки. Завдяки таким заходам стало можливим істотно збільшити термін експлуатації труб, створити надійний захист руйнівному корозійної дії.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle