Все записи категории «Разное»

Четверг, 30 октября 2014 г.

Виробництво цегли способи обладнання

Виробництво цегли можна назвати одним з найпопулярніших напрямів в області виготовлення будматеріалів. Це обумовлено досить високим і сталим попитом на цей будматеріал і традиційно високим масовим споживанням.

Використання цегли головним чином націлена на зведення приватних будинків, виробничих та промислових споруд, будівництво огорож. Для виробництва цегли, в традиційному його розумінні, використовується глина, силікат або бетон. Виробництво матеріалу може здійснюватися різними способами і на різному устаткуванні.

Цегла може виготовлятися способом пластичного формування. Ця технологія передбачає нарізку готової суміші на цеглу-сирець з подальшим його висиханням. Після того, як матеріал обсохне, його піддають випаленню. Цей метод виготовлення є досить витратним, його доцільно використовувати при щорічному виробництві цегли понад тридцять мільйонів штук.

Метод традиційного випалу є одним з найдавніших, економічно обґрунтовано використовувати його при виробництві більше чотирьохсот тисяч штук цегли в рік.

Відносно новим, що дозволяє виробляти продукцію високої якості, можна вважати виробництво цегли способом гіперпресування. Для того, щоб виготовляти цеглу таким способом, необхідно відповідне обладнання – вібропрес. Технологія виробництва полягає в приготуванні суміші високої якості і її транспортування до вибропрессу, формує суміш в готове виріб.

Сучасний ринок пропонує досить великий вибір різного устаткування для виробництва цегли за різною ціною. Відносно недорогий варіант являє собою прес, який може виробляти цегляний матеріал в трьох типорозмірах. Принцип роботи агрегату укладено в стисканні робочої суміші в спеціальній матриці-формі в напівавтоматичному режимі.

Ще одним популярним видом устаткування є прес-автомат для лего-цегли, який здатний працювати в автоматичному режимі. Від преса-напівавтомата він відрізняється більш високою продуктивністю і наявністю електроніки, яка забезпечує можливість роботи в автоматичному режимі.

Для виробництва цеглини методом пресування в якості сировини можуть виступати такі матеріали як: пісок, цемент, вода, відсіви гірничорудної, цементної промисловості, пластифікатори та добавки.

У виробництві цегли може використовуватися будь-яке обладнання у відповідності з обраною технологією виготовлення матеріалу. Сьогодні придбати таке обладнання не складе труднощів, воно пропонується в великому асортименті. Головне, про що слід пам'ятати, що придбання його у перевірених і надійних постачальників дозволить максимально ефективно налагодити роботу по виробництву цегли, не витрачати час та кошти на вимушені простої в результаті поломок і інших неприємностей.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle