Все записи категории «Разное»

Вторник, 9 сентября 2014 г.

Виробництво сталевих труб

Сталеві вироби широко використовуються у багатьох галузях виробництва і будівництва. Сталь стала тим матеріалом, з якого виготовляються сталеві труби. Як саме отримання сталі, так і виготовлення труби зі сталі, є непростим процесом, що займає досить багато часу.

В даний час має місце бути безліч видів сталевої труби з різними параметрами, зокрема способом зварювання, наявністю або відсутністю швів, формою виробів, сферою використання. Труби потрібно виготовляти для різних умов експлуатації, що робить процес виробництва трудомістким.

З того методом за яким виготовляється труби, вони може бути наступних видів: безшовні, зварні, литі. Труби, виготовлені з суцільного матеріалу і не мають швів, отримали назву безшовні. На сьогоднішній день ГОСТ 8734-75 Труби сталеві являють собою вироби, виготовлені на міждержавному стандарту, вони виробляються на спецлиниях в заводських умовах.

Для виготовлення сталевих безшовних труб використовуються методи волочіння, кування і пресування. В залежності від робочої температури, яка підтримувалася в процесі виробництва, труби бувають горячеформованнными, теплоформованными, холодноформоваными. Безшовна сталева труба використовується у тих конструкціях, в яких спостерігається високий тиск. Це пов'язано з тим, що труба, яка не має швів, набагато менше вразлива і менш схильна до руйнування, ніж труба шовна, де шов є найбільш вразливим місцем.

Вітчизняні виробники на сьогоднішній день виробляють зварні труби. Такі вироби виготовляються з листової сталі, шов може бути поздовжнім або спіральним. Зварні труби, як правило, застосовуються для прокладки магістральних тепломереж.

Литі труби виробляють на труболитейных машинах. Різні області застосування сталевої труби потребують спеціальних якостях і особливих характеристиках виробів. Саме тому сучасні виробники сталевих труб здійснюють спеціальну обробку труб. Це необхідно для того, щоб виріб найкращим чином продемонструвало себе в роботі, сприяють поліпшенню фізичних властивостей і характеристик виробів. Для того, щоб надати трубах потрібні властивості, використовуються різні технології, вони можуть покриватися цементом, пластиком, речовинами, що запобігають корозії. Практично кожне виробництво по виготовленню сталевих труб здійснює такі види робіт. Крім цього, виробник часто виготовляє труби на замовлення, на вимогу замовника вироби можуть бути піддані додатковій обробці.

Труба сталева – це матеріал, який застосовують в самих різних областях: у промисловості, у сільському господарстві, машинобудуванні, у побуті. Виробництво сталевих труб сьогодні є одним з найважливіших сегментів металургії Росії і одним з найбільш передових.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle