Все записи категории «Разное»

Среда, 3 сентября 2014 г.

Визначення характеристик ґрунту

Поняття «ґрунт» є узагальненою назвою гірських порід, які залягають в межах зон вивітрювання. По суті, грунт – це поверхневий шар ландшафту, який є одним з об'єктів будівельно-інженерних заходів.

За класифікацією СНиП грунти можуть бути нескальными і скельними. Як правило, нескельні грунти - це ґрунтові, піщані, глинисті великоуламкові маси. Скельні грунти включають в себе породи, які утворені з метаморфічних, вивержених і осадових порід, вони володіють жорсткими зв'язками між їх частками і залягають як монолітний або тріщинуватий масив.

Для того, щоб визначити фізико-механічний склад ґрунтів, необхідно брати за основу такі властивості як пластичність, плавучість, сипучість ґрунтових мас. Згідно з цими параметрами, фахівці надають кваліфіковану визначення властивостей ґрунтів, яке є невід'ємною частиною проектної документації того чи іншого будівництва. Визначення властивостей ґрунту необхідно для того, щоб отримати показники, що представляють значення для проекту майбутнього будівництва і ефективного і безпечного виконання різних робіт.

Роботи по визначенню характеристик грунту виконуються в кілька етапів. В першу чергу здійснюється обстеження території ділянки для оцінки стану ґрунту, рівня залягання та характеристик ґрунтових вод. Після цього вивчається документація минулих досліджень, розвідувальні свердловини буряться і беруться проби ґрунту для попереднього аналізу. Зразки ґрунту передаються в лабораторію, де властивості грунту будуть визначені більш точно. Лабораторія «МОСТДОРГЕОТРЕСТ» здійснює висококваліфіковані послуги з визначення фізико-механічних властивостей грунтів, гарантує високу точність досліджень будь-якої складності завдяки новітньому технічному оснащенню і досвіду фахівців. На підставі цих робіт формується звіт про склад і властивості ґрунтових мас, надаються рекомендації по будівництву, в тому числі влаштування фундаменту, вибору будматеріалів, влаштування дренажної частини та інженерної системи.

Головними фізико-механічними властивостями ґрунтових мас є: щільність породи, вологість, пористість, щільність, коефіцієнт фільтрації. Визначення властивостей ґрунту є важливим етапом, що передувало будівництво. Без проведення всіх необхідних інженерно-геологічних вишукувань немає можливості надати забудовнику точні дані та рекомендації щодо майбутніх будівельно-монтажних робіт. По суті, визначення характеристик грунтів це основа будь-яких будівельних робіт, незалежно від їх призначення.

Визначення фізико-механічних характеристик ґрунтів являє собою складний процес, що включає в себе кілька етапів, заснований на науково-технічних методиках і потребує високого професіоналізму.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle