Все записи категории «Разное»

Понедельник, 22 сентября 2014 г.

Все про битовка

Побутовки будівельні і дачні являють собою відносно невеликі конструкції, побудовані з різних будматеріалів, використовувані для тимчасового проживання або інших цілей. Її особливість полягає в тому, що вона досить проста в транспортуванні і установці в необхідному місці. Після використання побутівка просто перевозиться в будь-яке інше місце.

Побутовки бувають декількох різних видів в залежності від того, як матеріали були використані для її спорудження. Так, існують дерев'яні та металеві конструкції. Що стосується останньої різновиди, вона характеризується надзвичайною довговічністю експлуатації і високим ступенем міцності, тому цілком може використовуватися в різних регіонах з різним кліматом, а також у сейсмічно нестабільних районах. Говорячи ж про першому варіанті, можна зазначити, що він хороший тим, що має відносно невелику масу і коштує недорого. Крім того, дерев'яна побутівка надзвичайно зручна в плані перевезення.

Розглядаючи металеві конструкції докладніше, слід зазначити, що вони можуть мати різну внутрішню планування. Наприклад, використовуючи відразу декілька контейнерів і видаляючи внутрішні перегородки, ви отримуєте можливість створити приміщення з будь площею. Після цього вам потрібно буде встановити тільки водостоки і сходи, після чого будівля готове до запуску в експлуатацію. Металева побутівка має стіни, виконані з сендвіч-панелей або металевих профільних листів, які зсередини оброблені спеціальним теплоізоляційним наповнювачем з мінеральної вати або поліуретану. Дах покривають оцинкованими гофрованими листами. У подібних битовка передбачається виконання внутрішнього стелі, який забезпечує приміщенню додаткову тепло - і шумоізоляцію, а також надає велику жорсткість конструкції.

Дерев'яна ж побутівка являє собою особливий каркас з бруса, який зовні обробляють вагонкою, а всередині – оргалитовыми листами. Що стосується покрівлі, вона виготовляється з металевих листів профнастилу, покритих спеціальним антикорозійним складом, завдяки чому даху не страшні сніг і дощ. Так само покрівля може бути накрита бітумною черепицею, але цей варіант трохи дорожче. Віддаючи перевагу даному варіанту побутівок, ви можете бути впевнені, що комфорт вам забезпечено, адже тут ви можете встановити ліжко та іншу необхідну меблі. Більш того, в такому приміщенні вже є проводка, що дозволить вам використовувати всі необхідні електроприлади. Тут також передбачена система теплоізоляції, виконана з уже згадуваної мінеральної вати.

Будівельна компанія "Глобус" займається будівництвом дерев'яних побутівок дачних з різних порід деревини. Мінімальні терміни виготовлення, висока якість та привабливі невисокі ціни на побутівки відрізняють продукцію компанії "Глобус".

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle