Все записи категории «Разное»

Вторник, 2 декабря 2014 г.

Все про дизайнрадиаторах Сунержа

Обігрівальні прилади «Сунержа» красиві і технологічно вдосконалені

рушникосушки, які можна встановлювати в будь-якому підсобному приміщенні: у передпокої, ванні, кухні і т. д. вони Підключаються до електромережі напругою 220В і закріплюються на будь-яку стіну.

Радіатори є гарним елементом дизайну. Виглядати вони можуть по-різному в залежності від типу їх покриття, форми і кольору.

Особлива відмінність полотенцесушителей «Сунержа», це їх покриття. На радіатори покриття наноситься способом вакуумного напилення, що підвищує стійкість металу від корозії і способом порошкового покриття, яке сприяє підвищеної тепловіддачі труб.

Покупець, при цьому може підібрати найбільш вподобаний колір радіатора, що наноситься сучасними розпилювачами. В залежності від цього він зможе підібрати придивилася модель виходячи з особистих переваг і ймовірної можливості її підключення. Серед безлічі забарвлень, особливе місце займають радіатори пофарбовані під золото, хром, хамелеон. Методи напилення і все що наносяться фарби, забезпечують приладами стійке і рівномірне покриття.

Рушникосушки «Сунержа» бувають двох видів, – це електричні і водяні.

В процесі виготовлення радіаторів використовують труби тільки найкращих виробників, які зварювання труб здійснюють методом «TIG». Тільки застосовуючи цей метод, можна досягти коефіцієнта герметичності та міцності зварних швів, рівних одиниці, причому слід зазначити, в процесі виготовлення труби обов'язково проводиться ультразвукове сканування шва, після чого труби проходять перевірку тиском понад 150 атмосфер.

Водяні радіатори можуть підключатися до центральної системи опалення, та гаряча вода є його основним теплоносієм, яка може досягати 75-95?. Електричні, рушникосушки підігріваються за допомогою 300 Вт нагрівачів (Тенів), вбудованих всередину радіатора. Після нагрівання до заданої вами температури, радіатори відключаються. У таких радіаторах теплоносієм служить антифриз, який заливають на заводі – виробнику.

Обидва види обігрівальних приладів «Сунержа» укомплектовані автоматичними регуляторами температури нагріву. Електрорадіатор датчиками комплектується на заводі, а водяний радіатор доукомплектовується на прохання замовника.

Прилад споживає всього 30-50 Вт, що можна порівняти зі споживанням однієї електричної лампочки.

Рушникосушки «Сунержа» виготовляються з нержавіючої високотехнологічної сталі. З'єднуються труби між собою методом зварювання, в результаті чого радіатори виходять легкі і міцні. Розраховані вони на внутрішній тиск в трубах рушникосушки до 25 атмосфер.

«Сунержа» – це найбільш сучасні і елегантні рушникосушки, які виробляються в Росії.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle