Все записи категории «Разное»

Пятница, 7 ноября 2014 г.

Вышкитуры їх застосування та види

Практично кожне будівництво для виконання оздоблювальних, монтажних або ремонтних робіт передбачає використання різного будівельного обладнання. Одним з різновидів допоміжного обладнання при проведенні робіт по будівництву є вишки тури, що представляють собою збірно-розбірну стрижневу конструкцію, яка зазвичай складається з декількох рівнів.

В даний час виробники пропонують великий вибір моделей вишок-тур, завдяки чому споживачі отримали можливість підібрати оптимальну для виконання тих чи інших видів робіт конструкцію.

Головна відмінність цього виду обладнання полягає в тому, що на відміну від звичайних лісів, воно не передбачає складного монтажу. Вишка-тура може використовуватися зовні будівлі для проведення зовнішніх робіт, всередині будівлі – для виконання обробки або робіт по монтажу. Як правило, конструкції такого плану призначені для розміщення необхідного для роботи інвентарю, матеріалів або обладнання в зоні проведення ремонтних та оздоблювальних робіт. Ця конструкція активно і широко використовується при виконанні різних робіт з ремонту і обробці, головними областями її використання вважаються будівництво, реконструкція, обслуговування складів, енергетична сфера.

Вишка-туру зазвичай складається з певної кількості секцій, в залежності від особливостей своєї конструкції і моделі. Секції складаються з рам, з'єднаних один з одним за принципом «труба в трубі». Поперечини сходів забезпечують гарну жорсткість всієї конструкції. Функції робочого майданчика виконує поверхню рами, розташована в горизонтальному положенні, цей майданчик покривається спеціальним настилом.

В основі конструкції лежить майданчик, припускає наявність декількох отворів для кріплення малих коліс. Зазвичай, колеса конструкції оснащуються системою гальм для того, щоб забезпечити безпеку в процесі робіт. Варто відзначити, що вишка-тура може мати й інші пристрої і механізми переміщення, які можуть бути схожі на опорні лапи, надійно встановлюються на автомобільних кранах або бетонозмішувачах.

На сьогоднішній день один з найпопулярніших видів цього будівельного обладнання - це алюмінієва вишка-тура, яка має одну значну перевагу – невелика вага. Причому ця її особливість є поряд з перевагою і головним її недоліком. Справа в тому, що така модель не є достатньо могутньою для того, щоб витримувати серйозні навантаження. До переваг такої моделі варто віднести мобільність, простоту в експлуатації, можливість проведення будівельно-монтажних робіт в деяких важкодоступних місцях, стійкість до корозії і відсутність магнітних властивостей.

Сталеві конструкції обійдуться дешевше алюмінієвих, причому вишки-тури з сталі можуть витримувати серйозні навантаження, вони компактні в розібраному вигляді, їх легко і швидко збирати, вони надійні і не перевантажені дрібними деталями.

Джерело: компанія "ЗРОСТАННЯ" (Санкт-Петербург), сайт vishka-tura.ru.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle