Все записи категории «Разное»

Среда, 3 сентября 2014 г.

Залізобетонні опори освітлення

Бетонні опори освітлення являють собою елементи освітлювальних систем, у виробництві яких використовується арматура і бетон. Залізобетонні опори використовуються в якості елементів для монтажу вуличних освітлювальних приладів, зокрема ліхтарів для освітлення транспортних магістралей, пішохідних доріжок, площ і вулиць. Монтаж бетонних опор є обов'язковим заходом перед установкою самих стовпів.

Залізобетонні опори в рази перевершують за своїми характеристиками дерев'яні або металеві вироби. Вони довговічні, міцні, мають високу стійкість до перепадів температур. Для виробництва опор використовується високоміцний бетон, що володіє високими показниками щільності і твердості. Бетонні опори освітлення мають велику вагу, що в значній мірі ускладнює їх транспортування. Як правило, для перевезення виробів на місце їх установки часто використовується маніпулятор, за допомогою якого також можна виконати завантаження і вивантаження опор. Завдяки цій техніці, роботи будуть виконані не акуратно, якісно і оперативно.

Залізобетонні опори, які використовуються в ЛЕП, забезпечують безперебійне постачання електроенергії. В даний час жб опори є одним з найважливіших елементів для влаштування ліній електропередач, це обумовлено їх високими технічними характеристиками, якістю виготовлення і прийнятної вартості. Найбільш затребувані одностійкові опори, що включають в себе траверси з металу високої якості. Такі вироби встановлюються безпосередньо в грунт. Для ЛЕП з напругою від ста до п'ятисот кВ використовують анкерно-кутові залізобетонні опори. Стійки та опори освітлення виготовляють з матеріалів, які проходять контроль якості. Сталеві елементи, що використовуються у виробництві, не повинні піддаватися окисленню.

На сьогоднішній день жб опори освітлення виготовляються відповідно до вимог ГОСТ, характеристики виробів підвищуються за рахунок застосування новітніх технологій. Матеріал, що використовується у виробництві, залежить від багатьох параметрів, у тому числі і від того, де будуть встановлені опори. Велика увага приділяється опор, які планується використовувати в районах з високою сейсмічною активністю. Такі вироби мають велику товщину стінок. Якщо опори передбачається встановлювати в районах з низькими температурами в зимовий період, то в процесі виробництва додається спеціальний компонент, який перешкоджає появі тріщин на поверхні.

ЖБ опори освітлення володіють рядом переваг у порівнянні зі своїми аналогами, виготовленими з інших матеріалів. Так залізобетонні пори значно дешевше металевих опор, до того ж вони більш стійкі до негативних впливів зовнішнього середовища. ЖБ опори володіють високою стійкістю до корозії, Залізобетон ізолює кабель, який знаходиться під напругою.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle