Все записи категории «Разное»

Понедельник, 11 августа 2014 г.

Застосування профнастилу будівництво паркану

Профнастил – сталевий лист, який завдяки профілізації, тобто утворення різних форм хвиль (у вигляді трапецій, прямокутників), не втрачаючи своїх властивостей надійно закріпився на ринку сучасних будівельних матеріалів.

Профлист має переваги перед звичайним сталевим листом – він легкий, має досить пристойну жорсткість завдяки присутності ребер, покритий багатошаровим полімерним шаром. Покриття листів полімерним захисним шаром дає можливість його тривалого використання в місцях, де на нього впливає зовнішнє середовище. Широкий вибір колірної гами, що дає можливість підлаштуватися під загальний дизайн і інтер'єр будинку. Легкий, простий в монтажі, він не вимагає постійного догляду протягом усього терміну експлуатації. За ціною доступний.

На сьогоднішній день профнастил широко використовується при перекритті даху, встановлення всіляких стін, перегородок, у тому числі при будівництві парканів. Паркани з профнастилу набагато різноманітніше, ніж дерев'яні паркани.

При будівництві паркану з профнастилу, необхідно використовувати несучі стовпи. В якості стовпів можна використовувати металеві труби діаметром близько 50 мм, або профільні труби розміром 40*80 мм. Опорні стовпи необхідно закріпити в грунті і безпосередньо до них куточком закріплюється аркуш. Переваги такого паркану очевидні. Насамперед це легкість в установці і монтажі.

Методом підбору кольору можна зробити досить красивий паркан з профлиста. Але і одне з головних переваг перед дерев'яним парканом – немає додаткових вкладень при експлуатації, мається на увазі підфарбовування або повна фарбування.

Полімерне покриття себе виправдовує. При монтажі паркани з профлиста слід бути обережним, щоб не пошкодити захисне покриття. При обладнанні забору слід передбачити місце для установки воріт і хвіртки.

При виборі профнастилу для забору слід врахувати, що листи профнастилу мають різне призначення, відповідно, мають своє маркування:

  • Н – несучий, застосовується для перекриття покрівель.
  • НС – для настилу і стінових огороджень.
  • С – для стінових огороджень.

Побудувавши паркан з листів профнастилу, ви отримаєте надійний захист вашого будинку від небажаних гостей і сторонніх поглядів з вулиці, а при подальшій експлуатації – пристойну економію коштів на його утримання і догляд.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle